מידע שימושי

הובלות בהוד השרון

תכנון הובלות בהוד השרון

כאשר אנחנו עומדים לעבור דירה, אחד השלבים החשובים ביותר הוא לתכנן את יום המעבר מבעוד מועד, על מנת שנוכל להספיק ולבצע את הובלת הדירה בצורה נוחה ונעימה, ללא לחץ וללא דוחק. חברת טבע הובלות, אשר מספקת שירותי הובלות בהוד השרון, מאפשרת לכם ליהנות משירותי הובלה מקצועיים ויעילים במיוחד, כך שיום המעבר יעבור בצורה הטובה ביותר.

קביעת מועד עם חברת הובלות וסגירת חוזה

אין ספק, שאחד הפרמטרים שיוכלו להקל עלינו את יום המעבר, הוא קביעת המועד וסגירת חוזה עם חברת ההובלה, לפחות כחודש לפני יום המעבר. מוטב שלא לדחות את הסגירה עם חברת ההובלות, על מנת שלא תאלצו להתפשר על חברה לא מקצועית, וכמובן, שתוכלו להשאיר לעצמכם את היום ואת השעה הנוחה ביותר בעבורכם לביצוע ההובלה עצמה. חשוב להקפיד לחתום על חוזה מוסכם ומסודר, המציין גם את המועד, התאריך, הכתובת הישנה, הכתובת החדשה וכמובן סכום התשלום. מומלץ תמיד לא לשלם את כל הסכום לפני תום המעבר.

ארגון ואריזה

לארגן ולארוז את הבית זו משימה בהחלט לא פשוטה, בעיקר כאשר מדובר במשפחה מרובת נפשות. על מנת שתוכלו להקל מעצמכם את העול, תוכלו לשכור שירותי אריזה של הפריטים והחפצים, או לעשות זאת בכוחות עצמכם מספיק זמן לפני יום המעבר. מומלץ להתחיל ולארוז את כל החפצים שאינם בשימוש יומיומי, ורק בימים האחרונים לפני מועד המעבר, להתחיל ולארוז את הפריטים אשר בשימוש שוטף.

שמירה על חפצים יקרי ערך

לכל אחד מאתנו יש חפצים יקרי ערך, בין אם מדובר בתכשיטים או בחפצים השווים סכומי כסף רבים, ובין אם מדובר בחפצים סנטימנטליים – את אלו, מומלץ לכם להעביר בכוחות עצמכם, בעיקר כאשר מדובר בפריטים קלים וקטנים, כמו תכשיטים או מזכרות. תוכלו לארגן את החפצים הללו בארגז אישי משלכם ולהעביר אותם ברכבכם הפרטי.

תיאום לוגיסטי

פרמטר חשוב לא פחות הוא התיאום הלוגיסטי, במידה ואתם נזקקים לשירותי הובלות בהוד השרון בשילוב של מנוף במקרים בהם אין מעלית או דרכי גישה מוגבלות אל הדירה. התיאום הלוגיסטי נעשה על ידי חברת ההובלות מבעוד מועד, הדואגת לתכנון איכותי ומקצועי.

חברת טבע הובלות מזמינה אתכם ליהנות משירותי הובלות בהוד השרון במקצועיות ובאחריות, תוך דגש על תכנון מקדים, אשר יוכל לאפשר לכם ליהנות מיום מעבר קל, נוח ובטוח. אנו עומדים לשירותכם ונשמח לסייע לכם בתכנון, ארגון והובלה מקצועית ומנוסה.