מידע שימושי

הובלות בהרצליה

שירותי הובלות בהרצליה

הובלה של בית, דירה או משרד, יכולה להיות טרחה די גדולה, וזו גם הסיבה, כי רבים מאתנו בוחרים לדחות את הקץ, ממש עד לרגע האחרון, ולהשאיר את כל תהליך האריזה וההובלה לרגע האחרון. חברת טבע הובלות, המתמחה בשירותי הובלות בהרצליה, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בארגון, תכנון ותיאום מלא של המעבר, על מנת שתוכלו ליהנות משירותי הובלה מקצועיים, אמינים ובטוחים.

תכנון לוגיסטי של ההובלה

אחד האלמנטים החשובים ביותר להובלות בהרצליה, הינו תכנון לוגיסטי ותיאום מלא של המעבר עצמו. עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים טכניים, כמו מיקום הנכס הישן, מיקום הנכס החדש, המרחק ביניהם, דרכי הגישה, האם קיימת מעלית, האם יש מסדרון רחב, או אולי עדיף לבצע את המעבר באמצעות מנוף מבעד לחלון הראשי. כמובן, שיש לקחת בחשבון גם את מזג האוויר, בעיקר כאשר מדובר בהובלות גדולות. טבע הובלות, אשר מתמחה בביצוע של כל סוגי ההובלה, תבצע בעבורכם את התכנון הלוגיסטי, על מנת שביום המעבר יהיה כל הדרוש בצורה מאורגנת ומסודרת.

אריזה ואחסנה

אריזה של כל החפצים הינה משימה הדורשת מאתנו יכולת ארגון, חשיבה קדימה, וכמובן, את כל הכלים לאריזה נכונה ובטוחה. טבע הובלות מעמידה לרשות לקוחותיה את כל האלמנטים לצורך אריזה, החל מארגזים ועד לנייר עוטף לשמירה על מוצרים שבירים וכן צוות מקצועי שיוכל לארוז את כל התכולה בעבורכם. במידה ויש צורך באחסנה של חלק מן הציוד הריהוט, תוכלו למצוא מגוון של פתרונות שונים אשר יתאימו אל הצרכים שלכם.

ליווי אישי ומקצועי

כאשר עומד מולכם איש קשר מקצועי ומנוסה, כל תהליך ההובלה נעשה הרבה יותר קל ונוח. רבים מאתנו נוטים לחשוש מאוד לפני הובלה של נכס, מאחר ומדובר בחפצים היקרים ביותר שלנו, וחלקם אף שבירים או עדינים במיוחד. טבע הובלות מעמידה ללקוחותיה צוות מקצועי ומנוסה, וכמובן, מפקח מטעמה, אשר יהיה בעבורכם איש הקשר. במטה החברה תוכלו ליהנות ממענה של 24 שעות ביממה לכל עניין העולה לפני, בעת או אחרי ההובלה.

חברת טבע הובלות, המתמחה במתן שירותי הובלות בהרצליה, מזמינה אתכם ליהנות מתכנון, תיאום והובלה איכותית ומקצועית, אשר תעניק לכם ביטחון מלא בכל תהליך ההובלה והתיאום לקראת יום ההובלה. טבע הובלות תשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מגוון של פתרונות איכותיים ומתקדמים בתחום של הובלת בתים, דירות, משרדים ועוד.