מידע שימושי

הובלות בכפר סבא

מחירי הובלות בכפר סבא

הישראלים אוהבים לעבור דירות, ומידי קיץ אנחנו יכולים לראות את הכבישים והרחובות עמוסים במשאיות הובלה אשר דואגות להעביר את כל החפצים והריהוט אל היעד החדש. אחד הפרמטרים אליהם אנחנו מתייחסים כאשר אנחנו עוברים אל יעד חדש, הוא מחיר המעבר, אשר כולל לא רק את ההכנה של הנכס החדש, אלא גם את מחיר ההובלה. מחירי הובלות בכפר סבא נעים בסכומים שונים, והם יכולים להתחיל ב 1000 שקלים להעברה של מספר פריטים בודדים, ועד לכמה אלפי שקלים. בחברת טבע הובלות, מעמידים לרשותכם, לא רק מחיר נוח ואטרקטיבי לצורך הובלות בכפר סבא, אלא גם, ובעיקר שירות מעולה – כך שהתמורה בעבור הכסף היא גדולה.

חישוב מחירי הובלות

החישוב של מחיר ההובלה הוא נגזרת של כמה משתנים אליהם יש להתייחס בעת חישוב מחיר ההובלה.

• המרחק בין היעדים – ככל שהמרחק בין כתובת אחת לשנייה הינו גדול יותר, כמו מעבר בין ערים, כך המחיר עולה, בהתייחס אל מחיר הדלק, וכן אל שעות הנסיעה.

• כמות התכולה – ככל שיש יותר תכולה להעביר, כך המחיר יעלה, מאחר ויש צורך בכוח אדם ובשעות עבודה ארוכות יותר.

• סוג התכולה – הובלה של פריטים יוצאי דופן, כמו פסנתרים או מכשור תעשייתי יהיה גדול יותר מאשר הובלה של ארונות בגדים, לדוגמא.

• נגישות – אם אתם עוברים ממקום ללא מעלית, עם דרכי גישה בעייתיות, בקומות גבוהות, או כאשר יש צורך במנוף, המחיר משתנה בהתאם.

מחיר מול שירות

כאשר מדובר בהובלות בכפר סבא, מומלץ מאוד שלא לחסוך, בעיקר אם אתם מעבירים תכולה של בית או של דירה משפחתית. כאשר יש לכם חפצים יקרי ערך, חשוב מאוד להקפיד ולהעסיק רק את שירותיה של חברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון, שתוכל להעניק לכם שירות וליווי אישי, סיוע בארגון המעבר, וכמובן, ביטוח על התכולה במהלך המעבר עצמו. חשוב לוודא כי חברת ההובלות הינה בעלת ניסיון ושיש לה את הכלים ואת כוח האדם המנוסה לבצע הובלות מסוג זה.

טבע הובלות מזמינה אתכם ליהנות משירותי הובלות בכפר סבא במחירים נוחים, אך גם בשירות, אמינות ומקצועיות לכל אורך הדרך. בטבע הובלות עומדים לרשותכם צוותי עבודה מקצועיים, משאיות סגורות ומתקדמות, וכמובן, שירות וליווי אישי, אשר יהפכו את יום המעבר לנוח ונעים.