מידע שימושי

הובלות בנתניה

ארגון ואריזה לקראת הובלות בנתניה

לקראת מעבר דירה או בית אנחנו חייבים להיות מאורגנים וארוזים כהלכה, על מנת שנוכל להגיע אל יום המעבר מוכנים. חברת טבע הובלות, המתמחה באספקת שירותי הובלות בנתניה, מעמידה לרשותכם צוות מקצועי, ידע עשיר וניסיון בכל הכרוך בהתארגנות לקראת המעבר, על מנת שתוכלו לצלוח אותו בקלות.

מיון חפצים

מעבר למקום חדש הוא הזדמנות נהדרת לעשות מיון וסדר בכל החפצים והמסמכים שלנו. לפני אתם מתחילים להכניס את הכל לארגזים, מומלץ למיין את כל הדברים שאתם רוצים להעביר איתכם, ולבדוק מה אתם יכולים למסור או לזרוק, לעיתים, אף תוכלו למכור חפצים ישנים שאין לכם שימוש בהם, ובכך להכניס מעט כסף.

ביגוד וחפצים בשימוש

את כל הבגדים והחפצים שלכם, יש צורך לארוז בצורה מסודרת בכל ארגזים המתאימים למטרה זו. אם יש לכם מזוודות, שממילא אתם עומדים להעביר אותם, תוכלו להכניס אליהם ביגוד חורף או קיץ. מומלץ להתחיל קודם כל באריזה של בגדים שאינם בשימוש, בספרים, אלבומים ומזכרות שאתם לא משתמשים בהם באופן שוטף. על כל ארגז תכתבו בצורה מסודרת מה הוא מכיל, ומספרו את הארגזים, כך שתוכלו לדעת בדיוק את כמות הארגזים שברשותכם לצורך ההובלה. טיפ נוסף שכדאי לקחת בחשבון לקראת הובלות בנתניה, הוא את משקל הארגזים, לדוגמא, לספרים יש משקל כבד מאוד, לכן, מוטב לפזר את הספרים בין מספר ארגזים, על מנת שיהיה לכם נוח יותר לסדר את המוצרים ביעד החדש.

מוצרי חשמל

מוצרי חשמל גדולים אינם זקוקים להיכנס אל תוך הארגז, אך על מנת להגן עליהם, תוכלו לעטוף אותם בניירות פלסטיק מיוחדים, אשר ישמרו עליהם מפני שריטות. כאשר מדובר בטלוויזיות ומסכים, מוטב להגן על המסך באמצעות נייר מיוחד המונע מכות או פגיעות.

מוצרים ומזכרות יקרות ערך

מה שקטן ויקר – העדיפו להעביר לבד, כמו תכשיטים או מסמכים חשובים. לאלו, יש נטייה ללכת לאיבוד בארגזים השונים, ולכן, על מנת שתוכלו להיות שקטים, מוטב לארוז בארגז אישי קטן ולקחת איתכם.

 

טבע הובלות מתמחה במתן שירותי הובלות בנתניה, על ידי צוות מקצועי, אחראי ומנוסה, אשר יוכל לסייע לכם במלאכת הארגון והאריזה לקראת המעבר. תוכלו ליהנות מאספקה של ארגזים ושל ניירות עטיפה לשמירה על המוצרים והחפצים שלכם, וכן, אפילו משירותי אריזה במידת הצורך. טבע הובלות עומדת לרשותכם בליווי אישי ומלא על מנת שיום המעבר יהיה קל ונוח.

הובלות בנתניה