מידע שימושי

הובלות בקריות

ציוד אריזה לקראת הובלות בקריות

הובלות בקריות מצריכות מאתנו התכוננות, לא רק נפשית אלא גם, ובעיקר – פיזית. לשם כך, עלינו לדעת בדיוק באיזה ציוד אריזה כדאי ומומלץ להשתמש לקראת הובלות בקריות. חברת טבע הובלות, המספקת שירותי הובלות בקריות, עומדות לרשות לקוחותיה ומספקת בעבורם את כל ציוד האריזה הנדרש במידת הצורך, בין אם מדובר בהובלות קטנות או גדולות.

ארגזים לאריזה

הדבר הראשון עליו אנחנו חושבים כאשר אנחנו רוצים להתכונן לקראת מעבר דירה הוא ארגזים. רבים מאתנו מוצאים את עצמם משוטטים ברחבות ותרים אחר ארגזים, אך חשוב לדעת, כי לא כל ארגז יתאים לנשיאה של המשקל אותו אנחנו מאחסנים. ארגזים איכותיים לאריזה נוכל למצוא במגוון רחב של גדלים, על מנת שנוכל להתאים בדיוק את כמות המוצרים אל גודל הארגז, לפי שמירה על נושאים וסוג הציוד.

סרטי הדבקה

סרטי ההדבקה מאפשרים לנו לסגור את הארגזים בצורה הרמטית. קחו בחשבון כי לא כל סרט הדבקה יוכל לעשות עבודה יעילה, בעיקר כאשר מדובר בארגזים גדולים וכבדים, ולכן, יש צורך בסרטי הדבקה המותאמים במיוחד למעברי דירה, רחבים וחזקים מספיק. את סרטי ההדבקה יש להדביק גם לאורך וגם לרוחב, על מנת לסייע לארגז לאחוז את המשקל בצורה הטובה ביותר.
ניילון בועות

ניילון הבועות הינו אחד האפשרויות לאריזה של חומרים שבירים או עדינים. יחד עם זאת, מומלץ לעטוף מוצרי חשמל בניילון בועות, על מנת להגן על המוצר מפני שריטות או פגיעות, במיוחד כאשר מדובר במוצרים בעלי מסך, כמו טלוויזיות או מחשבים.

נייר עטיפה

ניירות עטיפה מתאימים במיוחד לאריזה של מוצרים שבירים, כמו כוסות וצלחות. נייר העטיפה מספק הגנה טובה מאוד ומונע מן הכלים השבירים להתחכך אחד בשני בעת השינוע אל היעד החדש.

קרטון גלי

חומר עזר נוסף המסייע באריזות של ריהוט הינו הקרטון הגלי, המאפשר לנו לעטוף רהיטים גדולים ולמנוע מהם להישרט, כמו במקרים של ריהוט מעץ מלא.

טבע הובלות, אשר מתמחה במתן שירותי הובלות בקריות, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בקבלה של כל מוצרי האריזה הנדרשים בעת מעבר דירות. חומרי אריזה מקצועיים יהיו לכם לעזר רב בעת ההכנות לקראת המעבר ותוכלו ליעל את תהליך האריזה, וגם את המעבר עצמו. בטבע הובלות תוכלו ליהנות ממתן פתרונות מקצועיים ומתקדמים, למעבר קל, נוח ונעים.