מידע שימושי

הובלות ברעננה

הלוגיסטיקה של הובלות ברעננה

לקראת מעבר של בית, דירה או משרד, עלינו לתנן היטב את הלוגיסטיקה לקראת יום המעבר. יום מעבר המתנהל בצורה מסודרת ומאורגנת, יתרום לנו רבות, גם להגעה ליעד החדש בשעה נוחה, וגם ללא עייפות או תשישות. חברת טבע הובלות, המספקת שירותי הובלות ברעננה, מאפשרת לכם ליהנות משירותי לוגיסטיקה ותכנון מוקדם של המעבר, על מנת שתוכלו לצלוח את היום בקלות ונוחות.

בחירת חברת הובלות וסגירת חוזה

כאשר אתם מתאמים הובלות ברעננה עם חברה מקצועית ומנוסה, ההובלה עצמה תצא בשעה המתוכננת ובאופן הבטוח ביותר. חשוב לבחור בחברת הובלות איכותית, המסוגלת להעניק לכם את השירות ואת הפתרונות להם אתם זקוקים. כמובן, שחשוב מאוד לסגור את החוזה מבעוד מועד, לרשום את התאריך ואת השעה במדויק ולא לשכוח את הביטוח בעת שינוע התכולה. כמובן, שמומלץ, לא לשלם את כלל הסכום עם סגירת החוזה, אלא רק עם סיום ההובלה עצמה.

תיאום טכני

מה שיקבע את ההתנהלות של יום המעבר, הוא המידע אודות כל הדרוש מהיעד הישן אל היעד החדש. יש לקחת בחשבון את רוחב המסדרונות, כמות הקומות, האם יש מעלית שניתן להשתמש בה או שאולי עדיף להיעזר בשירותי מנוף להעמסה ופריקה של הארגזים והציוד. התיאום הטכני הוא הבסיס של כל מעבר – ולכן, יש להתכונן מראש וללמוד את כל הפרטים החשובים הללו.

אריזה והתארגנות

הכינו מבעוד מועד את כל הציוד הדרוש לקראת אריזה של החפצים והריהוט. יש צורך בארגזים חזקים במגוון רחב של גדלים, וכמובן, בסרטי הדבקה ונייר בועות לשמירה על אלמנטים שבירים או מוצרים חשמליים. במידה ואין בידיכם את הכוח או את הזמן לבצע את האריזה לבד, תוכלו להוסיף אל שירות ההובלה גם שירות אריזה. התחילו מאריזה של המוצרים שאינם בשימוש יום יומי, ורק לקראת הסוף ארזו גם את מה שבשימוש יום יומי. את החפצים יקרי הערך ומסמכים חשובים מומלץ לארוז בארגז קטן ולשאת אותו ביחד אתכם.

טבע הובלות מזמינה אתכם ליהנות משירותי הובלות ברעננה על ידי צוותי עבודה מקצועיים, משאיות חדישות וכל הציוד הדרוש למעבר נוח ומקצועי. בטבע הובלות נשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך את יום המעבר לקל, נוח ומהיר, תוך התארגנות ותכנון נכון של כל הפרמטרים הלוגיסטיים.