מידע שימושי

הובלות בתנאים אטרקטיביים

בטבע הובלות תוכלו למצוא שירותי הובלות בתנאים הטובים ביותר בארץ. הובלת בית מעולם לא הייתה קלה יותר. הפרויקטים שתבקשו להשית על החברה יקויימו במלואם, מהפשוט ועד למורכב ביותר. יתבצע שינוע חכם של הציוד: פירוקו והובלתו במשאית. הציוד הכבד כגון מקררים ופסנתרים, כמו גם ארונות בגדים ענקיים אשר לא ניתנים לפירוק יוזז באמצעות מנוף. בסופו של תהליך, הציוד הביתי כולו יהיה בתוך משאית, וזה יקרה מהר משחשבתם.

הובלת הציוד

הובלת הציוד לבית החדש תתבצע תוך בחירה במסלול ייעודי ומהיר. ניתן לבקש מנציגי החברה לנסוע אחריכם אל עבר היעד. בתום המסע, חיל הליך פריקת הציוד אל עבר נקודת היעד.

סידור הציוד

בחברת טבע הובלות, כחלק מרצונה לספק ללקוח את כל המענה לו הוא זקוק, יבוצעו שירותי סידור הבית. במסגרתם, יסודר הציוד ברחבי הבית, באותו אופן שהיה מסודר בבית-המוצא, או על פי דרישה ספציפית מכם. הסידור יבוצע ביעילות רבה: הפריטים שפורקו יורכבו על ידי נגרים מקצועיים, סבלים יעמלו על הבאת הציוד הכבד פנימה, ויתר העובדים יסדרו את הציוד לפי חלוקה לחדרים ולמעברים שונים.

הובלה בראש שקט

בסוג כזה של הובלה, בו מתבצעים שירותי סידור הבית על ידי עובדי החברה, אינכם צריכים לדוש בהליך ההובלה: תוכלו להמשיך לעסוק בעיסוקים שלכם ולהשאיר את המלאכה הקשה למקצוענים של טבע הובלות. הם יהיו שם בשבילך בזמן הנכון עם אנשי המקצוע הנכונים – להם תזדקק.

הובלה למחסנים

לעתים, ייתכן כי תזדקק להובלה למחסנים, אם טרם הגיע מועד פינוי דירת היעד מצד הקונה או הדייר הקודם. לחברה טבע הובלות – מחסנים שנועדו בדיוק למטרה זו. ציודך ישונע ישירות אליהם, ולאחר מכן – יועמס לצורך הובלתו לבית-היעד. שם, יקויימו שירותי סידור הבית: הוא יסודר מן המסד ועד הטפחות, ויהפוך בן רגע מחלל ריק לבית שמסמל אתכם מכל בית אחר.

חסכון במשאבים

כאשר אתם פונים לטבע הובלות, לא רק שתחסכו בכסף את מחיר ההובלה, אתם צפויים לחסוך גם במשאבי זמן לא מבוטלים. בחברת הובלה אחרת, בסופו של דבר – תישארו עם הארגזים מחכים לפריקה, אך בטבע הובלות הם ייפרקו עבורכם מבלי שתצטרכו לעמול לבדכם על הסידור הצפוי.