מידע שימושי

הובלות דירות

שירותי “טבע הובלות” יסודיים ויעילים מציעים גם עבורכם חוויית הובלה מיוחדת במינה. במסגרתה, יועמס הציוד שלכם על משאיות בנקודת המוצא, ובמקרה הצורך – יפורק ביסודיות על ידי נגרים. לאחר מכן, הוא ישונע ליעד החדש, ייפרק שם, המוצרים המפורקים יורכבו במקום והציוד יסודר בבית החדש. אם גם לכם זה נשמע טוב מן הצפוי, בטבע הובלות הכינו עבורכם עוד הפתעות רבות הקשורות לתחום ההובלות:

אחסון הציוד

במידה ואין סנכרון בין תאריך גמר חוזה הדירה הקודם לחדש, ניתן להוביל את תכולת הדירה למחסני ציוד ייעודיים שישמשו לכם שירותי אחסנה. אחסון הציוד של “טבע הובלות” אינו יקר, ומשרת לקוחות רבים מדי שנה.

פינוי עם מנוף

אם גם אתם שואלים את עצמכם כיצד תפנו פסנתרים או מקררים גדולים, פינוי עם מנוף יספק מענה לבעיה זו. שירות פינוי המנוף של טבע הובלות נחשב למוביל בתחומו. מנופאים מיומנים יובילו כלפי מטה את הציוד הכבד – ישירות אל המשאית, ומשם לדירתכם החדשה, שם ייפרק הציוד במהרה.

פריקת הציוד

פריקת הציוד של טבע הובלות נחשבת לפריקה המפנקת ביותר בענף. לא רק שהציוד יוצא מן הארגזים על ידי עובדי החברה, הוא יסודר על ידם, ללא כל דאגה מצדכם לנעשה בבית החדש. אתם פשוט תסיימו את האינטראקציה עם החברה כשהבית החדש שלכם מוכן למגורים, עם כל החפצים – מגדול ועד קטן – במקומם.

עבודה עם כל סוגי הציוד

לקוחות רבים חוששים שבשל כך שיש להם ציוד נדיר ויקר – ההובלה לא תתבצע בבטחה. בחברת טבע הובלות נצבר ניסיון וידע רב במגוון סוגים של ציוד – מציוד ביתי פאר אקסלנס ועד לציוד הנדיר ביותר הקשור לתחביבים ועיסוקים אזוטריים יותר. בחברה ידעו לעטוף את הציוד העדין באריזות נגד שברים, ולהשתמש בסרטי הדבקה ייעודיים עבור מוצרי ציר כמו מגירות או ארונות – העלולים להיפתח במהלך הנסיעה ללא הגנה מתאימה.

עבודה מהירה ויעילה

בחברת טבע הובלות המהירות והיעילות בעבודה היא עובדה ידועה. אחת החברות המנוסות ביותר בענף ההובלות תתייצב לשירותך ככל שתבקש, ותבצע את ההובלות בהיקף זמן אשר לא תאמין שניתן לסיים פרוייקט במסגרתו.