מידע שימושי

הובלות משרדים וחברות

שירותי הובלה של חברת “טבע הובלות” הינם נוחים ויעילים מוצעים עבור משרדים וחברות. במהלך ההובלה יועמסו כל חדרי המשרד או החברה, מחולקים לפי יחידות, ויותקנו ביעד כפי שהועמסו, על פי המחלקות הנכונות. בהובלת משרדים וחברות חשוב לשנים לב לפרטים הבאים:

העמסת ציוד באיכות

את הציוד השביר – יש לעטוף בניילונים ייעודיים. את רהיטי הציר: מגירות, וארונות – יש לעטוף בנייר נצמד דביק, או לפרק ולהרכיב ביעד. מזנונים גדולים אשר לא עוברים את סף דלת המשרד יש לפרק, תוך הסתייעות בנגר מקצועי לביצוע המשימה. הציוד יועמס למשאית על פי סימני היכר של המובילים לזיהוי המחלקות השונות במשרד: למשל – בעוד שחדר המזכירות יוצב בצד שמאל של המשאית, חדר הקבלה יוצב במרכז וחדר המנהל בצד ימין.

שינוע הציוד במהירות

הציוד ישונע לנקודת היעד מהר משחשבת. בעלי משרדים רבים כבר מכינים את עצמם שמדובר בפרויקט גרנדיוזי בהשוואה להובלת דירת מגורים, אך האמת היא שזמן ההגעה ליעד יהיה קצר משחשבתם. התכולה כולה כבר תהיה בפתח מקומכם החדש בתום מועד היעד שקבעתם עם החברה.

הרכבת הציוד ביעד

תתבצע פריקה של הציוד כולו, ויתחילו להתבצע שירותי סידור משרד. כל מערך הריהוט בחדרים ובקיוביקים השונים יסודר באותה הדרך בה הוא היה בנקודת המוצר. מחדר ריק וחסר משמעות אתם צפויים למצוא מערך חדרים אשר ייראה במדויק כמו זה אשר פיניתם זה מכבר.

שירותי אחסנה

לעתים, מוזמנים מחברת “טבע הובלות” שירותי אחסנה, בעיקר נוכח היווצרות הפרש ימים בין המועד האחרון לפינוי המשרד למועד המוקדם ביותר לאכלוס המשרד החדש בציוד. במקרה זה תהיה חברת ההובלות השומרת של הציוד שלכם, ותוביל אותו למחסנים יעודיים עד החלת חוזה השכירות או הקנייה במשרד החדש בו תעבדו.

שירות יעיל ונוח

גמישות לשינויי תאריכים מהירים או פתאומיים, גמישות במחיר ההובלה, והתחייבות לשירות מהיר ויעיל בכל מצב. שירותה של חברת טבע הובלות מוזמן חדשות לבקרים על ידי טובי הלקוחות בארץ. גם הם נהנים מעבודה שלמה המבוצעת אך ורק על ידי טבע הובלות: הובלת ציוד מנקודת המוצא, פירוקו, הרכבתו בנקודת היעד ואפילו שירותי סידור המשרד בנקודת היעד החדשה.