מידע שימושי

הובלות קטנות בחיפה

זקוקים לביצוע הובלות קטנות בחיפה?

הייתם מעדיפים להפקיד את המלאכה המורכבת הזו בידיים אחראיות ומקצועיות. אנו שמחים לבשר לכם שיש לנו מענה אידיאלי עבורכם שיכול להסתכם בשתי מילים: טבע הובלות. חברת טבע הובלות מבצעת כיום עבודות שינוע בכל רחבי הארץ לרבות אזור חיפה והצפון. שירותי החברה הינם מגוונים ונועדו להעניק מענה אופטימאלי עבור צרכיהם המשתנים של מעגל לקוחותיה. כך למשל ניתן לבצע שירותי הובלות עבור משרדים ובתי עסק, שירותי הובלות בקנה מידה נרחב על ידי מנוף ועוד.

תחום ההובלות בשנים האחרונות

תחום ההובלות נחשב כיום לענף רחב ביותר, תודות לרמת הביקוש שעלתה לאין ערוך בקרב הציבור הישראלי באשר הוא. לפי כך, ניתן להבחין בריבוי החברות בתחום, כאשר באופן טבעי חלקן יציעו לנו שירות מתקדם ללא פשרות וחלקן לא יהיו מסוגלות כלל להיות קשובות לצרכינו. חברת טבע הובלות חרטה על דגלה את כל נושא השירות והיחס האישי ולשם כך נערכה לקראת התנהלותם התקינה של כל עובדיה. סל השירותים שמעניקה החברה הינו מגוון כאמור, ובין השאר מבצעת החברה גם הובלות קטנות של מספר פריטים בודדים.

לפנות אל המומחים

בין אם מדובר בהובלות קטנות בחיפה או בהובלות בקנה מידה רחב יותר, אין שום ספק שישנו צורך לייעד לכך צוותי עבודה מנוסים אשר יודעים ומכירים היטב את מלאכת ההובלות ופעולות השינוע השונות. חברת טבע הובלות מודעות לכל הקריטריונים האמורים, ומציעה בהתאם ללקוחותיה ליהנות מפתרונות שינוע מתקדמים ביותר, ברמה מאד גבוהה ומספק עוד המון שירותים נלווים על מנת לייעל את הליך ההובלה ולהבטיח שהוא יתבצע על הצד הטוב ביותר. לאור כל האמור, אין שום ספק שהובלות מבצעים עם חברת טבע הובלות.

שירותים נלווים

טרם מועד המעבר והובלת התכולה, מעניקה החברה ללקוחותיה שירות ייעוץ וביקור חינם ללא כל התחייבות מצידו של הלקוח. כמו כן, החברה מספקת שירותי אריזה מקצועיים דרך מתן קרטונים עמידים לאריזה בטוחה של חפצים שבירים ועדינים. במידה ואתם נדרשים להובלה מורכבת מקומה גבוהה במיוחד, החברה תייעד ליום ההובלה מנוף מתקדם לצד כוח אדם מקצועי המוסמך להפעילו. שירותים נוספים שמעניקה החברה יכולים להגיע בצורה של שירותי פירוק והרכבה של רהיטים על ידי נגרי מקצועיים. משרדי החברה ממוקמים באזור השרון, יחד עם זאת מעניקה החברה שירותי הובלות בכל רחבי הארץ לרבות כאמור אזור חיפה והצפון. ניתן לשלם עבור שירותי החברה באמצעות כרטיסי אשראי, לנוחיותם של הלקוחות.