מידע שימושי

הובלת דירה

הובלת דירות תמיד כוללת את מרכיב הסיכונים הבלתי צפויים שלא ניתן לחזותם. מפגיעה ברהיטים, אָבדן פריטים ועד ליקויים בדירה עקב פגיעה בפנלים, בקירות וכדומה. לכן כל מי שאמור להזמין שירות של הובלת דירות ינקוט בכל הצעדים הדרושים, שמטרתם למנוע כמה שיותר תקלות ובעיות שיכולות להתרחש במהלכה.

להלן סקירת צעדים שיכולים לצמצם את הסיכוי לתקלות בעת תהליך של הובלת דירות:

עריכת חוזה מסודר עם חברת ההובלות – כדאי לבחור חברת הובלות אמינה. כאשר אנו עומדים לערוך חוזה עם חברה המציעה לנו שירות הובלת דירות, עלינו לדאוג לכך שהוא יהיה מסודר, שיכלול את כל הסוגיות הקשורות לתהליך של הובלת דירות, החל מהשאלה, מה קורה כאשר התכולה נשברת במהלך ההובלה, וכלה בשאלה, מה קורה אם המוביל מאחר או מחליט על דעת עצמו לא להגיע ביום שנקבע.
בחירת תאריך נוח לחברת ההובלות – תאריך ההובלה חשוב מאוד, בדיוק כמו תאריך עריכת החתונה שלכם, לכן אם נבחר אותו בעונה היבשה של הובלת דירות אזי הסיכוי לתקלות מסוימות בנושא הופעת החברה המציעה שירותי הובלת דירות הוא נמוך. אחרת, יש סיכוי גבוה שהיא תחליט להבריז כי פתאום הופיע לקוח שמוכן לתת לה תגמול כספי גבוה הרבה יותר בדיוק באותו תאריך. לכן עלינו לערוך בדק בית רציני ולברר מהם המועדים שעדיף לעבור בהם דירה.
ביטוח תהליך ההובלה – הובלת דירות היא מהלך הכולל סיכונים רבים ויכולים להיות בו נזקים רבים, לכן חייב להיות מבוטח. הביטוח שמציגה החברה המציעה שירות של הובלת דירות תקף רק עבור המשאית שמבצעת את ההובלה, לכן חשוב לברר שלזו האחראית על ההובלה יש ביטוח הובלות ובכלל חשוב לדרוש כבר בחוזה שהחברה המציעה שירות הובלת דירות תערוך ביטוח מקסימלי, הכולל כמות כמה שיותר גדולה.
בחירה של חברת הובלות אמינה ומקצועית בעלת מוניטין רב – נראה שזה הצעד המשמעותי ביותר ועלינו להקדיש זמן רב בבחירת חברת הובלות בעלת מוניטין רב בכל הקשור להובלות וידועה כאמינה ומקצועית, בעלת ניסיון מקצועי רב בביצוע הובלת דירות ואשר תבצע כל פרויקט של הובלת דירות בדרך הטובה ביותר והמקצועית ביותר, משום שתהליך זה, בניגוד לתהליך של צילום דיגיטלי או עיצוב אלבום דיגיטלי, אינו ניתן למחיקה או לעיצוב מחדש, אלא נערך פעם אחת וחייב להתבצע בדרך הטובה ביותר.