מידע שימושי

כיצד אורזים את הבית?

שלב אריזת הבית הוא החשוב ביותר ויבוצע ביתר קלות באמצעות חברת טבע הובלות. הסיוט וחלום הבלהות של אלו העוברים דירה הוא שלב אריזת הבית. אין שום ספק כי כולנו נלחצים כשאנו עוברים דירה. רק הכמות הגדולה/ הרבה של החפצים והרהיטים ממש מפחידה אותנו וקשה לנו לעקל כיצד כולם יהוה ארוזים בארגזים גדולים ובערימות שלא נגמרות ובלי סוף… יש כאלה שאינם מפחדים ומיואשים משלב האריזה, ולכן מארגנים את הכול בכוחות עצמם. הם כבר מקצוענים ומתורגלים במעברי דירה, בדיוק כמו אדם המרבה בנסיעות לחוץ לארץ ואריזת המזוודות הוא שלב שולי עבורו, לא כדאי לדחות את האריזה ליומיים האחרונים לפני המעבר, אם תבצעו אותה בעצמכם כדאי שתארגנו את הכול בזמנכם (הפנוי?) וכך יהיה לכם הרבה יותר קל.

אריזה נכונה של החפצים בבית תקל עליכם את המעבר

יש לכתוב את תכולת הבית על כל ארגז וארגז כדי שיהיה לכם הרבה יותר קל לפרק את הארגזים כשאתם עוברים למשכנכם החדש. אריזת הבית דורשת תכנון נכון וירידה לפרטים, כדי שההתארגנות תהיה קלה ונעימה בעת המעבר. כדאי מאוד לארוז ולהניח את הארגזים במעברים של הבית, כדי שתהיה לכם גישה לעבור בבית בלי שהם יפריעו. אם יש לכם חפצים שבירים תדאגו לעטוף אותם היטב בעיתונים כדי שלא ישברו. יש לציין על הארגז שהדברים שבירים, כך שבמהלך האריזה חברת טבע הובלות תיזהר יותר בהובלת הדברים השבירים. את אריזת הבית יש להתחיל מאזור המטבח, משם הַמשיכו אל חדרי הבית לבסוף את הסלון. בנוגע לדברי המזון שנשארו במקרר, מומלץ להעביר לצידנית כשעתיים לפני בואם של המובילים מחברת טבע הובלות. אם אין לכם זמן פנוי כדאי מאוד שתבקשו שירות אריזה מחברת טבע הובלות.

חברות ההובלות עברו מהפך לאחרונה, תחום ההובלות נהיה כמו באמריקה, חברת טבע הובלות התאימה את הפעילות ואת השירותים שהיא מספקת לקהל לקוחותיה על פי הנסיבות שמשתנות כל הזמן, בין שזה באתר אינטרנט מתקדם וחדיש וא/ ו באמצעות אפשרות לתשלום בכל כרטיסי האשראי ועד למשאיות החדישות, אשר עומדות בכל התקנים המחמירים בנושא הבטיחות. מעבר דירה יכול להיות אירוע משמח ואם לא תתייחסו אליו באופן חובבני הוא יכול להיות מרענן ומרגש כאחד כי לפעמים משנה מקום משנה מזל.

תודה שבחרתם בחברת טבע הובלות!