מידע שימושי

למה טבע הובלות

אם גם אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין עוד הובלה סטנדרטית להובלה המבוצעת על ידי טבע הובלות, בחברה זו כל ההובלה היא חוויה שתזכרו לטובה לכל החיים. כל הצרכים והמענות השונות ייענו וייפתרו ביעף: הובלת ציוד כבד, הובלה עם מנופים, פירוק והרכבה של ציוד על ידי נגרים, ואפילו סידור הציוד כולו בבית החדש – כל אלה יבוצעו על ידי טבע הובלות.

השירות כקונספט ראשוני

השירות – ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו לדמיין. מרגע אישור עסקת ההובלה מול הלקוח, הוא אינו צריך לדאוג לאף פרט בהובלה הצפויה: חברת ההובלות תארוז לו את הציוד, תפרק אותו, תשמע אותו ליעד, תפרוק את הציוד ואף תתקין אותו בבית החדש. השירות לא יסתיים לפני שיש ללקוח בית חדש, מוכן למגורים לפי רצונו והזמנתו מבעוד מועד.

עובדים מיומנים ומקצועיים

רק בטבע הובלות תוכלו להכיר את טובי העובדים בכל התחומים המקצועיים הקשורים למקצוע ההובלות: סבלים, נגרים, ונהגים שיעשו את עבודתם מכל הלב, ויתייחסו לכל דירה או משרד כאל ציודם הפרטי – לא פחות. העובדים יבצעו כל שתבקשו מרגע פגישתכם איתם בנקודת המוצא ועד להגעה לנקודת היעד.

שירותי הובלה מיוחדים

הובלת פסנתרים ומקררים עם מנוף, אחסון ציוד במחסני החברה, ומגוון רחב של שירותים בעלי ערך מוסף – יינתן על פי הזמנה. שירותי ההובלה המיוחדים ייעשו בתוספת להובלה עצמה וייכללו במחיר ההובלה. חשוב להתריע מראש על הצורך שלכם בשירותים על מנת לקבל הצעת מחיר עדכנית, לפיה תוכלו לקבל החלטה מבעוד מועד.

מחירים נוחים

המחירים עבור שירות ההובלה, והשירותים הנלווים מתומחרים בנוחות עבור כל לקוח. התמורה המתקבלת תמורתם רבה לאין שעור. רק כאן תוכלו לקבל לידכם את בית-היעד כשהוא מוכן למגורים, עם הציוד שלכם מסודר כנדרש. רק כאן לא תקבלו לעולם “לא” כתשובה, והרצון שלכם כלקוחות יתקיים במלואו, גם אם נדרש מנוף להעלאת ציוד כבד לקומה גבוהה או הורדתו ממנה. בחברת טבע הובלות לא יסתפקו בשינוע הציוד למקום קל להגעה: מיקומו של כל רכיב, מגדול ועד קטן, יהיה אך ורק לפי דרישתכם כלקוחות.