מידע שימושי

מהי הובלה קטנה?

אנו, בחברת טבע הובלות, מספקים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותי הובלות, החל מהובלת דירה, דרך הובלת עסק וכלה בהובלות באמצעות מנוף. חברת טבע הובלות מקצועית וגדולה, ולכן תספק לכם כל סוג של הובלה שתזדקקו לה. מה קורה אם כל מה שעליכם להעביר הוא מקרר או מזרון? האם תצטרכו לשלם על הובלה מלאה? הפתרון המושלם עבורכם הוא הובלה קטנה. להלן מעט מידע על הובלה קטנה והאם זה מתאים לכם.

מהי הובלה קטנה?

הובלה קטנה, כשמה כן היא, הובלה שבמהלה מעבירים פריטים בודדים. בניגוד להעברת תכולה שלמה של דירה או משרד, הובלה קטנה היא קצרה ומהירה ביותר. הובלות קטנות, אם כן, מתאימות למי שמעוניין להעביר פריט אחד או מספר מצומצם ביותר של פריטים בעת מעבר לדירה חדשה, משרד חדש, או עסק חדש..

מי משתמש בהובלה קטנה?

למעשה, כל אחד עשוי להשתמש בהובלה קטנה בשלב מסוים בחייו. קהל היעד העיקרי להובלות קטנות הוא הסטודנטים, אשר נחשב ל’נייד’ יחסית ועובר דירה לפחות פעם או פעמיים במהלך הלימודים לתואר. ההובלות מאופיינות בדרך כלל במספר מועט של פריטים, מזרון וארון או אפילו רק ספה. הסיבה לכך היא שסטודנטים עוברים לרוב לדירות שותפים המרוהטות בחלקן או לגמרי, ולכן כל מה שעליהם להעביר הוא מספר מצומצם של פריטים אישיים.

אך לא רק סטודנטים משתמשים בהובלות קטנות. אנשים רבים שעוברים לדירות שותפים במרכז נעזרים בסוג הובלות זה וכן כל מי שהחליט להתחדש במזרון חדש, או בריהוט חדש. מובן שלעיתים ניתן לארגן את ההובלה באופן עצמאי, אך שימוש בשירות של חברת הובלות יהיה פעמים רבות בטוח ויעיל יותר ולבטח יחסוך לכם מאמץ וזמן.

כיוון שמדובר בהובלות של ציוד מועט יחסית, אנו, בחברת טבע הובלות, גובים תשלום נמוך יחסית עבור הובלות קטנות.

לסיכום, החלטתם לעבור לדירה משלכם ואתם רוצים להעביר את הטלוויזיה הגדולה מהדירה הישנה אך לא יודעים איך לעשות זאת, כי אין ברשותכם רכב מסחרי שיכול להכיל אותה? אל דאגה, לשם כך יש פתרון, חברת טבע הובלות מקצועית ומנוסה, לכן יכולה לעזור לכם בנושא ולבצע הובלות קטנות והכול במחירים נוחים ואטרקטיביים לכל כיס, בין שזה סטודנטים או זוג צעיר או אפילו אנשי עסקים שרוצים להעביר מכשור יקר ובעל ערך רב תוך כדי זהירות יתרה בעת ביצוע המעבר חברת טבע הובלות מומחית בתחום ותעביר את מה שיקר לכם בטכנולוגיה מתקדמת וכמובן הכול תחת פיקוח ובקרה של איש מקצוע.

תודה שבחרתם בחברת טבע הובלות!