מידע שימושי

נגרות פירוקים והרכבות

לרוב, משתדלת חברת טבע הובלות שלא לפרק את הציוד כלל, אלא לעטוף אותו בניירות נצמדים למניעת פתיחת דלתות, ומגירות או שבירת הצירים שלהן. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הפירוק מתבקש. מדובר במצבים בהם סף הדלת צר ולא מאפשר את הוצאת הציוד בשלמותו: מיטות זוגיות מעץ, ארונות, ושולחנות שרגליהן מחוברות לבסיס עם בורגי הלם – הם כולם מקרים אשר ייתכן ויידרש להם פירוק נוכח מפתן דלת צר. בשונה מחברות הובלה אחרות בענף, כאן מועסקים טובי הנגרים אשר להם ניסיון רב עם ריהוט ביתי. הם יפרקו את הציוד וירכיבו אותו כחדש בנקודת היעד.

פירוק הציוד בנקודת המוצא

בדירת נקודת המוצא יפורק הציוד אשר לא עובר את מפתן הדלת. נגר מקצועי, חמוש בכל סוגי מפתחות ההלם, המברגות ומקדחות העץ יפרק עבורכם את הציוד, וסבלי ההובלה יעמיסו את חלקיו למשאית כשהם מסודרים באריזות ייעודיות.

הרכבת הציוד בנקודת היעד

בעת שהסבלים של חברת טבע הובלות יחלו לפרוק את הציוד ולסדר את הבית, יחל הנגר בהרכבת הציוד אשר פירק. כאשר תהיה מסה גדולה של ציוד פירוק, תתלווה להובלה סוללה של נגרים אשר יעמלו יחדיו, כצוות, על פירוק והרכבת הציוד. לאחר מכן, יתווסף הציוד שזה עתה הורכב למניין התכולה שסודרה על ידי טבע הובלות בבית החדש, ויוצב במקומו המתאים.

עבודה מקצועית וחסרת פשרות

הנגרים שמעסיקה טבע הובלות הנם הנגרים האיכותיים ביותר בענף זה. הם בעלי ניסיון רב עם כל סוגי ההרכבות והפירוקים הביתיים והמשרדיים כאחד. בטרם עבדו בטבע הובלות, הם הועסקו בטובי הנגריות ועבדו בחברות הובלות קודמות בתפקיד דומה.

התמחות בכל סוגי הפירוקים וההרכבות

מזנונים, מגירות, ארונות ומיטות, כמו גם רכיבים שבחלקם אינם עשויים עץ: שולחן פינת אוכל מזכוכית, וארונות עץ וזכוכית. כל אלו – ועוד פריטים רבים אחרים הם בתחום ההתמחות של נגרי טבע הובלות. ביכולתה של החברה לפרק עבורכם כל סוג של רהיט, אם הוא נועד לפירוק. השירות אינו יגזול מזמן ההובלה, וייעשה ביעילות רבה, ובכפוף ללוח הזמנים שסוכם ביניכם לבין נציגי המכירה והשירות בחברת טבע הובלות.