מידע שימושי

שירותי אחסנה

מהם שירותי אחסנה בחברת “טבע הובלות”? באלו מקרים ישנו צורך בשירות? מדובר במצב בו ההפרש בין הרצוי למצוי מבחינת חוזי מגורים: חוזה גמר השימוש בדירה הקודמת מסתיים מספר ימים קודם להחלת החוזה החדש בבית הבא שלכם. כן, ישנו שימוש בשירותי אחסנה כאשר מוזמן שיפוץ מסיבי בבית מסויים – אשר דורש את פינוי כל הציוד. אם הדיירים מתפנים למסגרת מגורים זמנית בה כבר יש ציוד זמין נהוג להשתמש בשירותי אחסנה מטעם חברת הובלות.

תמ”א 38, גמר חוזה שכירות או החלת חוזה הקנייה על הדיירים החדשים

לעתים תצטרכו להשתמש בשירותי אחסנה, אם ישנו פער ימים בין סיום חוזה המגורים הקודם שלכם ותחילת החוזה ביעד החדש. כאשר מדובר בחוזה קנייה אישי שניסחתם יחד עם קונה הדירה שלכם, ניתן בדרך כלל להשיג ממנו הארכה תמורת תשלום סמלי, אך בחוזים בהם מעורבים עשרות עד מאות דיירים כמו תמ”א 38 – הסיכוי שלכם לשנות תאריך פינוי הוא כמו הסיכוי שלכם להפוך החלטת ממשלה. במקרה זה נהוג להתייחס לתאריך כאל יעד שלא ניתן לשינוי: במצב בו יש פער ימים בין פינוי תמ”א 38 לכניסה לחוזה בבית החדש, נהוג להזמין חברת הובלות שתפנה עבורכם את החפצים למחסניה: הם מהווים שירותי אחסנה.

אחסון עקב שיפוץ

כאשר החלטתם לשפץ את הבית שלכם מן היסוד, ולמעשה – לבנות אותו מחדש, נדרש, כצפוי, פינוי ממנו. דיירים רבים אינם רואים לנכון צורך לפרוק את ציודם פעמיים, אלא למצוא אלטרנטיבות שיכולות לשמש אותם באופן זמני: למשל – נכס שכור מרוהט ומאובזר היטב. במקרה זה נהוג להפקיד בידי חברת ההובלות את הטיפול והשמירה על הציוד שלך באמצעות אספקת שירותי אחסנה מצדה.

התנהלות עם שירות הובלות עם אחסנה

חברת “טבע הובלות” ההובלות תידרש לדעת לכמה ימים תהיו זקוקים לשירותי האחסון, על מנת שתוכל לתמחר עבורכם את השירות כולו: ההובלה והאחסון יחדיו. חשוב לדעת פרט זה מהר ככל האפשר על מנת לזכות להצעת מחיר ידועה מראש, איתה תוכלו לקבל החלטות בקלות. שירותי האחסנה יתבצעו במחסני ציוד ייעודיים עד לתאריך גמר השירות, אז – ישונע הציוד ליעד החדש שלכם.