מידע שימושי

שירותי הובלה עם מנוף

זקוקים להובלת פסנתר או כוננית עבה אך כל המפתחים בבית לא מאפשרים מעבר? השאירו זאת ל”טבע הובלות”! שירותי הובלה עם מנוף יזמנו עבורכם לשינוע החפצים הגדולים. בין אם יש לכם בית צמוד קרקע, או דירה בבניין, ניתן לפתוח את החלון הקדמי כולו, ובמידת הצורך – יפורק מעקה הבטיחות על ידי עובדי החברה על מנת לרווח את המעבר. המנוף יגיע עד לקומה בו מונח החפץ וישנע אותו לשירות למשאית ההובלות.

האם בכל הובלה צריך שירותי הובלה בעזרת מנוף?

ברוב שירותי ההובלה זה לא נדרש. מדובר בבתים בהם ישנם חפצים כבדים מאד ללא כל דרך לפרק אותם: כונניות ספרים עתיקות ללא פירוק, פסנתרים, ארונות בגדים שאינם מתפרקים, ועוד. בבתים רבים, בייחוד צמודי הקרקע בהם העבודה הקבלנית בוצעה בהזמנה מראש מהקבלן, ישנה בעיה של מפתחים: הם פשוט לא מאפשרים מעבר של החפצים הכבדים, שככל הנראה שונעו באמצעות מנוף על ידי חברת ההובלות הקודמת. במקרים כאלו יש להזמין מנוף לשינוע החפצים.

מתי נדרשים שירותי מנוף לדירת היעד?

ישנם שני מקרים בהם זה נחוץ: המפתחים של הדלתות בדירת היעד צרים ונדרשת העברה דרך החלון תוך פירוק הסורגים והמעקות. הגורם השני הוא התכנון של בעלי הבתים להציב את החפצים הכבדים בקומה 2-3 של הבית, כאשר ידוע כי גרם המדרגות צר וכלל לא מאפשר מעבר של ציוד כבד. מקרים אלו מתרחשים בדרך כלל עם פסנתרים, או במסגרות נדירות בהן המטבח ממוקם בקומה הגבוהה, מה שמצריך את שינוע המקרר למעלה. יתר החפצים כמו ארונות, ספריות וכונניות – ניתנים בדרך כלל לפירוק עד רמת הבורג, ולכן גם אם יש לכם ארון של 4-5 תאים לא תזדקקו להובלה עם מנוף.

האם הובלה עם מנוף מאריכה את משך זמן ההובלה בסך הכל?
על פי רוב, ב”טבע הובלות” משתדלים שזה יתבצע ללא הארכת זמן, כאשר חלק מן העובדים משנעים את החפצים הכבדים עם המנוף וחלקם מובילים ידנית את התכולות הקלות יותר. הדבר לא תמיד אפשרי, ותלוי בהיקף הציוד הכבד שיש בדירה, במיקום שלה ובכוח האדם הזמין בחברה באותה נקודת זמן, אך על פי רוב הובלה עם מנוף אינה מעכבת את הפרוייקט כולו.