מידע שימושי

שירותי סידור הבית

שירותי הובלות “טבע הובלות” מתקדמים מציעים לכם, לקוחות יקרים, הובלות בתנאים אטרקטיביים במיוחד! גם אריזת החפצים, גם הובלתם וגם שירותי סידור הבית החדש! המשמעות: טבע הובלות תמשיך לשרת אתכם גם לאחר הפריקה, ותרכיב לכם, הלכה למעשה, את תכולת הדירה בדירה החדשה עד לפרט האחרון!

הובלה מהירה ויעילה

העמסת הציוד הארוז למשאית, ואריזת ציוד כבד ומורכב כגון פסנתרים ומיטות במהירות וביעילות. במהלך ההובלה יפרקו עובדים מקצועיים את ציודכם וירכיבו אותו ביעד. במהלך ההעמסה תשתמש החברה בבנדים ועוטפי ציוד יעודיים לרבות עטיפות ייעודיות לציוד השביר.

הדרך לבית היעד של הלקוח

נציגי “טבע הובלות”טבע הובלות יסעו אחריכם – הלקוחות לבית החדש. חשוב להקפיד לבחור מסלול נסיעה שידוע לכם כי הוא עביר לכל סוגי הרכבים: להימנע ממעבר מתחת לגשרים בהם אין מעבר למשאית. במקרה כזה – תיפגשו ביעד, תוך שימוש בדרכים שונות, אך אם תבקשו להגיע יחד עם המובילים, חשוב לבחור במסלול בטוח, מרובה בכבישים ראשיים, עם מעט גשרים נמוכים.

ההגעה ליעד

בהגעה ליעד יפרקו נציגי חברת ההובלות את הציוד, ויחלו להרכיבו בבית החדש. יתבצעו הרכבות של פירוקים שנעשו בנקודת המוצא, וכן הנחת הרהיטים והחפצים הכבדים בנקודות שונות בבית החדש. לאט לאט יסודר הציוד כולו בדירה החדשה.

הערך המוסף של “טבע הובלות”

טבע הובלות מציעה לך, למעשה, שלושה שירותים במחיר אחד: פירוק בנקודת המוצא, הובלה, והרכבה בנקודת היעד. בדרך כלל – חברות הובלות מבצעות את תפקיד ההובלה ותו לא, ורק במידה והחפץ אינו עביר בסף הדלת מתבצע פירוק שלו. כאן, יפורקו כל החפצים על מנת למנוע נזק בהובלה, יורכבו כשהם יגיעו ליעד, ואפילו לא תצטרכו לפרוק את האריזות בבית החדש לבד. הכל ייעשה על ידי טבע הובלות – החברה בעלת תודעת השירות הגבוהה ביותר בענף ההובלות.

יצירת קשר עם טבע הובלות

יש להתקשר באמצעות האתר, המייל או הטלפון ולדווח מהי סוג הדירה בנקודת המוצא: פרטי, בבניין קומה נמוכה או בבניין בקומה גבוהה. כמו כן, יש לומר כמה נפשות גרות בבית ולדווח על חפצים כבדים כמו פסנתרים, כונניות, ספריות, שולחנות של פינות אוכל, מקררים ועוד. על סמך נתונים אלו תופק הצעת מחיר וניתן יהיה להתחיל בהליך ההובלה.